Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Офис монитори    Монитор Philips 27B2G5500 - 27", IPS, 100 Hz, 16:9, 2560 x 1440, 4 ms, 2 x HDMI, DisplayPort, USB-C, Adaptive-Sync
Начало   Офис    ...    ...    Офис монитори
Монитор Philips 27B2G5500
27", IPS, 100 Hz, 16:9, 2560 x 1440, 4 ms, 2 x HDMI, DisplayPort, USB-C, Adaptive-Sync
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
EAN8721038001785
Още снимки на този продукт
Детайли
Задна страна
Детайли
Страничен изглед
Още снимки на този продукт
Задна страна
Страничен изглед
Монитор Philips 27B2G5500
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
EAN8721038001785
Описание
27B2G5500 от Philips е 27" WLED монитор, предназначен за енергийна ефективност и висока производителност. Благодарение на IPS технологията, този модел осигурява широки ъгли на гледане от 178° и живи цветове, които са идеални както за мултимедийно съдържание, така и за професионални приложения, изискващи точност на цветовете. С Quad HD резолюция от 2560 x 1440 пиксела, той предоставя ясни и детайлни изображения с висока яркост и контраст. Снабден с технологии като LightSensor и PowerSensor, мониторът значително намалява консумацията на енергия, което го прави отличен избор за офис употреба. Този модел предлага богати възможности за свързване, включително HDMI, DisplayPort, USB-C и USB хъб за максимална гъвкавост. Philips 27B2G5500 комбинира енергийна ефективност с високо качество на изображението, което го прави подходящ за разнообразни професионални и лични приложения.
Продуктът притежава сертификат TÜV за безопасност и качество.
Koninklijke Philips N.V.
Netherlands
Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam
info.ips@philips.com
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Philips 27B2G5500
Ключове, контакти и предпазители Schneider Electric
Спецификация
Размер на дисплея27" (68.5 cm)
Съотношение на страните16:9
Тип LCD панелIPS технология
Тип подсветкаWLED система
Резолюция2560 x 1440
Честота на опресняване100 Hz
Стъпка на пикселите0.2331 x 0.2331 mm
Яркост300 cd/m2
Цветове на дисплея16.7 милиона цвята (8 bit)
Цветова гамаsRGB 110%
NTSC 96%
SmartContrast: 50 000 000:1
Време за реакция4 ms
Активна площ на дисплея596.74 x 335.66 mm
Плътност на пикселите109 PPI
Портове2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x USB-C
4 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-B
1 x Жак за слушалки
Вграден говорители2 x 3 W
Наклон-5° ~ 30°
Регулиране на височина150 mm
Енергиен класB
VESA размер100 x 100 mm
Съответствия и стандартиCB
CE маркировка
EPA
EnergyStar
TUV/GS
TUV Ergo
Сертифицирано по TCO
EAC
UKCA
EMF
FCC
ICES-003
eyesafe CERTIFIED 2.0
TÜV Rheinland Low Blue Light (хардуерно решение)
ТеглоБез стойка: 5.01 kg
Със стойка: 6.77 kg
В комплекта
Комплектът съдържа:
  • монитор Philips 27B2G5500
  • HDMI кабел
  • DisplayPort кабел
  • захранващ кабел
  • документация за потребителя
Рейтинг
1
Мнения на посетители
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега!
Твоето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
Важна информация!
Слънцезащитна козметика Sun Like
Копирна хартия A4 Nexo Everyday - 80 g/m<sup>2</sup> и белота 146 - копирна хартия
Цени:
Химикалка Luxor Sprint grip -
Папка с перфорация - За формат A4 -
Папка Economy - За формат A4 -
Химикалка Staedtler Ball 432 -
Щипка за пари Donau - С дължина 32, 41 или 51 mm -