Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Геймърски монитори    Монитор LG 37G800A-B - 36.5", VA, 165 Hz, 16:9, 3840 x 2160, 1 ms, HDMI, DisplayPort, USB-C, AMD FreeSync Premium Pro
Начало   Офис    ...    ...    Геймърски монитори
Монитор LG 37G800A-B
36.5", VA, 165 Hz, 16:9, 3840 x 2160, 1 ms, HDMI, DisplayPort, USB-C, AMD FreeSync Premium Pro
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
Още снимки на този продукт
Детайли
Страничен изглед
Детайли
Още снимки на този продукт
Страничен изглед
Монитор LG 37G800A-B
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
Описание
37G800A-B от LG е висок клас гейминг монитор, създаден за потребители, които търсят максимално потапяне, висока производителност и изключително качество на изображението. Той разполага с голям 37" извит OLED панел с резолюция 3840 × 2160 (UHD), който осигурява изключителна детайлност, дълбоки черни тонове и безкраен контраст, характерни за OLED технологията. Извитият дизайн допринася за по-естествено зрително поле и по-силно усещане за потапяне, особено при игри и филмово съдържание. Мониторът поддържа изключително висока честота на опресняване до 240 Hz и много бързо време за реакция от 0.03 ms, което гарантира ултраплавно изображение, без размазване дори при динамични сцени. Това го прави отличен избор за състезателни игри, както и за взискателни геймъри, които държат на максимална прецизност. Поддръжката на NVIDIA G-SYNC Compatible и AMD FreeSync Premium Pro елиминира накъсването и насичането на картината и осигурява стабилно гейминг изживяване. LG 37G800A-B предлага впечатляваща цветова точност с широко цветово покритие и поддръжка на HDR, което води до по-реалистични цветове, по-добър контраст и по-голяма дълбочина на изображението. OLED панелът позволява отлична видимост от всякакви ъгли и равномерна яркост по цялата площ на екрана, което го прави подходящ не само за игри, но и за професионална работа с графика, видео и мултимедия. Свързаността е на високо ниво и включва HDMI 2.1 и DisplayPort, което позволява използване на пълния потенциал на монитора както с мощни гейминг компютри, така и с най-новото поколение игрови конзоли. Мониторът разполага и с USB хъб за удобство при свързване на периферни устройства. Ергономичната стойка позволява регулиране на височината, наклона и завъртането, а съвместимостта с VESA стандарт дава възможност за монтаж на стена или алтернативни стойки. Дизайнът на LG 37G800A-B е модерен и премиум, с тънки рамки и характерна гейминг визия, която се вписва отлично във всяка високопроизводителна конфигурация. Това е монитор, който съчетава най-новите OLED технологии, висока честота на опресняване и отлична ергономия, превръщайки го в изключително решение за ентусиасти, професионални геймъри и потребители, които не правят компромис с качеството.
Характеристики:
  • 37-инчов дисплей с резолюция 3840 x 2160
  • DCI-P3 95% цветово покритие и VESA DisplayHDR 600
  • 165 Hz честота на опресняване
  • 1 ms (GtG) време за реакция
  • VESA Certified AdaptiveSync и AMD FreeSync Premium Pro
  • практически безрамков дизайн с напълно регулируема стойка
Ключове, контакти и предпазители Schneider Electric
Спецификация
Главна информация
Тип продуктPC монитор
Размер на екрана36.5" (92.7 cm)
Формат16:9
Извивка1000R
Дисплей
Вид на панелаVA
Резолюция3840 x 2160 (UHD 4K)
ЯркостТипична: 400 cd/m²
Минимум: 320 cd/m²
Време за реакция1 ms (GtG at Faster)
Зрителен ъгъл178º (R/L), 178º (U/D)
Цветова гамаDCI-P3 95%
Честота на опресняване165 Hz
Входове и изходи
HDMIДа (2 x HDMI)
DisplayPortДа (1 x DisplayPort)
USB-CДа (1 x USB-C)
USB UpstreamДа (1 x USB-C)
USB DownstreamДа (2 x USB 3.0)
Изход за слушалки4-pole (Sound + Mic)
Вградени високоговорители
ГоворителиДа (5 W x 2)
BluetoothНе
Енергийни характеристики
Тип захранванеВъншен адаптер
Входящо напрежение100 ~ 240 V (50 / 60 Hz)
КонсумацияНормален режим: 48 W
Standby: под 0.5 W
DC Off: под 0.3 W
Специални функции
Flicker SafeДа
Black StabilizerДа
HDRHDR10
Режим на четенеДа
AMD FreeSyncFreeSync Premium Pro
VRR (Variable Refresh Rate)Да
DAS (Dynamic Action Sync)Да
FPS броячДа
CrosshairДа
Интелигентно пестене на енергияДа
Фабрично калибриран цвятДа
Цветна слабост (Color Weakness)Да
RGB LED осветлениеUnity Hexagon Lighting
Стойка и ергономия
РегулиранеНакланяне / Регулиране на височината / Завъртане
Размер при стенен монтаж (VESA)100 x 100 mm