Начало   Машини и инструменти    ...    ...    Машини за рязане на плочки
Машина за рязане на плочки Raider RDP-ETC30
От серията Pro
Машина за рязане на плочки Raider RDP-ETC30 - От серията Pro -
Гаранция на продукта3 години
МаркаRaider
Официален сайт на Raiderwww.raider.bg/bg »
EAN3800123172199
Категории
МатериалМетал и пластмаса
Размер на опаковката125.00 / 35.00 / 50.00 cm
Тегло с опаковката37.00 kg
ИнструкцииИнструкции на български език за Raider RDP-ET...
Още снимки на този продукт
Още снимки на този продукт
От серията Pro
Гаранция на продукта3 години
МаркаRaider
EAN3800123172199
Категории
МатериалМетал и пластмаса
Тегло с опаковката37.00 kg
Видео
Описание
Машината RDP-ETC30 на Raider е предназначена за рязане на точен размер камъни и плочки. Разполага с работен плот с размери 1080 x 380 mm, мощност от 1200 W и вертикално накланящо се рамо. Реже под ъгъл 0 - 45°, с максимална дължина на рязане 920 mm и широчина на рязане до 30 mm. Предлага се в комплект с диск и линеал и е с тегло 33.300 kg.
Препоръчително е при използването на този инструмент да носите предпазни ръкавици и защитни очила.
Евромастер Импорт Експорт
Промишлена зона Илиянци, Ломско шосе 246
Ключове, контакти и предпазители Schneider Electric
Спецификация
Напрежение230 V, 50 Hz
Мощност1200 W
Обороти на празен ход3000 min-1
Дълбочина на рязанеДо 30 mm
Дължина на рязане92 cm
Вътрешен диаметър на диска∅ 25.4 mm
Външен диаметър на диска∅ 200 mm
Рязане под ъгъл45°
Размери на плота108 x 38 cm
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
В комплекта
Комплектът съдържа:
  • машина за рязане на плочки
  • диск
  • линеал
Предупреждения за безопасност
  • Използвайте защитни очила, за да предпазите очите си от прах и отломки по време на рязане.
  • Носете предпазни ръкавици, за да избегнете наранявания при работа с плочките и остри ръбове.
  • Не работете с мокри ръце при използване на електрически машини, за да избегнете токов удар.
  • Не работете с машината върху неравна или нестабилна повърхност, за да избегнете инциденти.
  • При продължителна работа правете кратки почивки, за да намалите натоварването и риска от грешки.
  • Пазете далеч от достъп на деца и животни.
Рейтинг
1
Мнения на посетители
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега!
Твоето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
Важна информация!
Бъди подготвен за всяка задача
Инструменти и консумативи Raider Pro
Акумулаторна батерия Raider 20 V / 8 Ah - продукт
Продуктът е представен с видео материали
Акумулаторен перфоратор Raider RDP-BRH20
Акумулаторни батерии Raider 20 V / 4 Ah - продукт