Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Геймърски монитори    Монитор Philips Evnia 27M2C5501 - 27", Fast VA, 180 Hz, 16:9, 2560 x 1440, 1 ms, 2 x HDMI, DisplayPort, Adaptive-Sync
Начало   Офис    ...    ...    Геймърски монитори
Монитор Philips Evnia 27M2C5501
27", Fast VA, 180 Hz, 16:9, 2560 x 1440, 1 ms, 2 x HDMI, DisplayPort, Adaptive-Sync
Времето за доставка е възможно да бъде по-дълго от обичайното!
 Основни параметри:
Продукт#360-831-456
НаличностДоставка при заявка
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
Категории
Размери61.1 / 52.8 / 24.7 cm
Тегло9.200 kg
Още снимки на този продукт
Детайли
Задна страна
Детайли
Страничен изглед
Още снимки на този продукт
Задна страна
Страничен изглед
 Основни параметри:
НаличностДоставка при заявка
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
Категории
Размери61.1 / 52.8 / 24.7 cm
Тегло9.200 kg
Описание
Evnia 27M2C5501 от Philips е 27" извит гейминг монитор от серията Evnia 5000, съчетаващ висока честота на опресняване, бърза реакция и ярки цветове за пълно потапяне в играта. С Quad HD резолюция (2560 x 1440) и Fast VA панел с извивка 1500R, той предлага кристално ясна картина, наситени цветове и завладяващо зрително изживяване. Мониторът достига 180 Hz честота на опресняване и разполага с технология Smart MBR за време за реакция до 0.5 ms, което елиминира замъгляването и осигурява изключително плавен геймплей. Поддръжката на Adaptive Sync минимизира накъсването и насичането на кадри, като гарантира гладко изображение дори при динамични сцени. За по-реалистична картина моделът поддържа HDR10 и SmartContrast, с високо съотношение на контраст 5000:1 и яркост 300 нита. Цветовото покритие достига 93% DCI-P3, 89% Adobe RGB и 124% sRGB, което го прави подходящ и за креативни задачи. Гейминг функциите включват SmartImage Game режими, ShadowBoost за изчистване на тъмни сцени, Smart Crosshair за по-точно прицелване и Ambiglow с изкуствен интелект, който създава подсветка около монитора в синхрон с картината. Мониторът предлага богата свързаност - 2 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.4 и изход за слушалки. Ергономичната стойка позволява регулиране на височина (130 mm), наклон (-5° / 20°) и завъртане (30°), а възможността за VESA монтаж (100 × 100 mm) осигурява гъвкавост. С енергийна ефективност клас F, ниска консумация (24.7 W типично) и изработка от 35% рециклирана пластмаса, моделът е и устойчиво решение.
Koninklijke Philips N.V.
Netherlands
Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam
info.ips@philips.com
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Philips Evnia 27M2C5501
Спечели подарък от Essence
Спецификация
Диагонал на екрана27" (68.5 cm)
Извивка1500R
Тип панелFast VA
Формат на екрана16:9
Резолюция2560 x 1440 (Quad HD)
Яркост300 cd/m2
SmartContrastMega Infinity DCR
Цветове16.7 милиона цвята
Цветова гамаAdobe RGB 89%
DCI-P3 93%
sRGB 124%, NTSC 110%
Време за реакция1 ms (GtG)
Плътност на пикселите108.79 PPI
ПодсветкаW-LED
Покритие на дисплеяАнти-отблясъци, 25%, 3H
ФункцииShadowBoost
Smart Crosshair
Ambiglow с AI
HDR10
Flicker-Free
LowBlue Mode
Adaptive-Sync
SmartImage Game
SmartUniformity (93–105%), EasyRead
Входове2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
HDCPHDCP 1.4 и 2.2 (HDMI/DP)
Наклон-5° ~ 20°
Регулиране на височина130 mm
Енергиен класF
VESA размер100 x 100 mm
ТеглоБез стойка: 4.2 kg
Със стойка: 6.1 kg
Рейтинг
1
Мнения на посетители
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега!
Твоето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
Важна информация!
Остайница - Рене Карабаш
Копирна хартия A4 Nexo Everyday - 80 g/m<sup>2</sup> и белота 146 - копирна хартия
Цени:
Химикалка Luxor Sprint grip -
Папка с перфорация - За формат A4 -
Папка Economy - За формат A4 -
Химикалка Staedtler Ball 432 -
Щипка за пари Donau - С дължина 32, 41 или 51 mm -