Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Геймърски монитори    Монитор LG 27GS50F-B - 27", VA, 180 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 5 ms, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
Начало   Офис    ...    ...    Геймърски монитори
Монитор LG 27GS50F-B
27", VA, 180 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 5 ms, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
EAN8806096090688
Още снимки на този продукт
Детайли
Страничен изглед
Още снимки на този продукт
Детайли
Страничен изглед
Монитор LG 27GS50F-B
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
EAN8806096090688
Описание
LG 27GS50F-B е 27" гейминг монитор, който предлага отлична производителност за любителите на динамични игри. С Full HD резолюция (1920 x 1080) и 180 Hz честота на опресняване, този модел гарантира изключително плавни и ясни изображения. Времето за реакция от 1 ms минимизира забавянето и размазването на картината, осигурявайки по-прецизна реакция при интензивен гейминг. 27GS50F-B разполага с технологията AMD FreeSync, която синхронизира честотата на опресняване на монитора с тази на графичната карта, елиминирайки накъсването в картината. Той е снабден с антиотблясъчен екран за намаляване на отраженията и повишаване на комфорта по време на дълги игрови сесии. Моделът включва гейминг функциите Dynamic Action Sync за минимизиране забавянето на входа и Black Stabilizer за подобряване видимостта в тъмните сцени. Този монитор е отличен избор за любителите на видео игри, които търсят бързина, плавност и точност на изображенията в комбинация с елегантен дизайн и удобни функции за по-добро визуално и игрово изживяване.
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
LG 27GS50F-B
Ключове, контакти и предпазители Schneider Electric
Спецификация
Размер на екрана27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Резолюция1920 x 1080
Разстояние между точките0.3114 x 0.3114 mm
PPI (Pixel Per Inch)82
Време за реакция5 ms
Честота на опресняване180 Hz
ЯркостМинимална: 200 cd/m2
Типична: 250 cd/m2
Цветове на дисплея16.7 милиона
Цветова гамаМинимална: NTSC 68%(CIE1931)
Типична: NTSC 72% (CIE1931)
Тип синхронизацияAMD FreeSync
Портове2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x Headphone Out: 3-pole (Sound Only)
Специални функцииHDR10
HDR Effect
Flicker safe
Reader Mode
Colour Weakness
Motion Blur Reduction Tech.
Black Stabilizer
Dynamic Action Sync
Crosshair
FPS Counter
User Defined Key
Auto Input Switch
Smart Energy Saving
On Screen Control (LG Screen Manager)
НаклонДа
VESA размер100 x 100 mm
Консумация на енергияOn mode: 17.1 W
On mode (ErP): 19 W
On mode (ErP): 20 W
Sleep mode: < 0.5 W
DC Off: < 0.3 W
Входящо напрежение и честота100 - 240 V, 50 - 60 Hz