Акумулаторна лозарска ножица 20V Raider LCD Solo RDP-TPSH20Без батерия и зарядно от серията Garden Tools Доставка:
Основни параметри:
| Тип на батерията | Li-Ion |
| Напрежение | 20 V |
| Диаметър на рязане | ∅ 25 mm |
| Ниво на звука | 74.4 dB |
| Ниво на вибрации | 1.5 m/s2 |
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Акумулаторна батерия Raider 20 V / 8 Ah От серията Pro |
Акумулаторна батерия и зарядно Raider 20 V / 2 Ah От серията R20 |
Двойно зарядно устройство Raider RDP-R20 От серията R20 |
Акумулаторна батерия Raider 20 V / 5 Ah От серията R20 |
Акумулаторна батерия Raider 20 V / 4 Ah От серията R20 |
Бензинов тример Raider RD-GBC22 От серията Garden Tools |
  Продуктът е представен с видео материали |
Резервен нож 32 cm за електрическа косачка Raider За RD-LM30 |
Усилена корда за тример ∅ 1.65 mm x 15 m Raider С квадратен профил |
Акумулаторна косачка за трева Raider RDP-BCLM20 Solo Без батерия и зарядно от серията Garden Tools |
Тримерна глава с двойна корда Raider Universal PA От серията Garden Tools |
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на "Акумулаторна лозарска ножица 20V Raider LCD Solo RDP-TPSH20 - Без батерия и зарядно от серията Garden Tools" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |