Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Геймърски монитори    Монитор Samsung Odyssey Neo G8 LS32BG850N - 32", VA, 240 Hz, 16:9, 3840 x 2160, 1 ms, HDMI, DisplayPort, Quantum HDR 2000, AMD FreeSync Premium Pro
Начало   Офис    ...    ...    Геймърски монитори
Монитор Samsung Odyssey Neo G8 LS32BG850N
32", VA, 240 Hz, 16:9, 3840 x 2160, 1 ms, HDMI, DisplayPort, Quantum HDR 2000, AMD FreeSync Premium Pro
Гаранция на продукта2 години
МаркаSamsung
EAN8806094796582
Категории
Размери71.3 / 60.6 / 31.1 cm
Тегло13.00 kg
ДокументРъководство за потребителя
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Портове
Завъртане
Страничен поглед
Задна страна
Още снимки на този продукт
Портове
Завъртане
Страничен поглед
Задна страна
Гаранция на продукта2 години
МаркаSamsung
EAN8806094796582
Категории
Размери71.3 / 60.6 / 31.1 cm
Тегло13.00 kg
Описание
Samsung Odyssey Neo G8 LS32BG850N е висококачествено решение за гейминг ентусиасти и професионалисти, които търсят комбинация от детайлна картина и бърза реакция. С 32" извит екран и резолюция 4K UHD (3840 x 2160), той предоставя ясен и детайлен образ, който покрива широк зрителен ъгъл благодарение на радиуса на кривина от 1000R. С честота на опресняване от 240 Hz и време за реакция от 1 ms, мониторът осигурява плавен и динамичен геймплей без забавяне. Технологията Quantum Mini LED допринася за по-дълбоки черни тонове и ярки цветове, предлагайки контраст и яркост, които подобряват изживяването при игра и гледане на видео съдържание. Odyssey Neo G8 LS32BG850N поддържа технологията FreeSync Premium Pro, която минимизира накъсването на изображението и подобрява общата визуална плавност. Дизайнът му е с акцент върху удобството и ергономичността. Моделът предлага регулируема стойка, която позволява промяна на височината, наклона и завъртането на екрана, за да осигури максимален комфорт при продължителна употреба. Мониторът е снабден с различни портове, включително HDMI и DisplayPort, което го прави съвместим с последните поколения конзоли и компютри.
Ново от Nature of Agiva Roses
Спецификация
Размер на екрана32" (81.28 cm)
Активна площ на дисплея697.306 mm x 392.234 mm
Вид на екранаCurved (1000R)
Съотношение на картината16:9
Тип панелVA
РезолюцияUHD (3840 x 2160)
Време за реакция1 ms (GTG)
Зрителен ъгъл178° (H) / 178° (V)
Динамичен: Mega DCR
ЯркостМинимална: 300 cd/m2
Типична: 350 cd/m2
Цветове на дисплея1 милиард
Цветова гамаDCI 95%
Високо динамичен обхватQuantum HDR 2000
Честота на опресняване240 Hz
Технология за динамично опресняванеFreeSync Premium Pro
Сертификация за WindowsWindows 10
Специални функцииEye Saver Mode (Щадящ очите режим)
Flicker Free (Без отблясъци)
Quantum Dot Color
Картинка в картинка
Virtual AIM Point
Core Sync
Auto Source Switch+
Adaptive Picture
Ultrawide Game View
Портове1 x DisplayPort 1.4
2 x HDMI 2.1
2 x USB 3.0
1 x 3.5 mm жак за слушалки
Версия на HDCP2.2
Температура на работа10 ~ 40 °C
Влажност на работа10 ~ 80%, без кондензация
Тип на стойкатаHAS PIVOT (Регулируема по височина стойка)
Регулиране по височина120.0 ± 5.0 mm
VESA размер100 x 100 mm
Тип захранванеВъншен адаптер
ТеглоБез стойка: 7 kg
Със стойка: 8.9 kg
С опаковката: 12.2 kg
В комплекта
Комплектът съдържа:
  • монитор
  • дистанционно управление
  • DisplayPort кабел
  • захранващ кабел
  • книжка с инструкции
Рейтинг
1
Мнения на посетители
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега!
Твоето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
Важна информация!
Виж още
Време е за пътешествие
Копирна хартия A4 Nexo Everyday - 80 g/m<sup>2</sup> и белота 146 - копирна хартия
Цени:
Химикалка Luxor Sprint grip -
Папка с перфорация - За формат A4 -
Папка Economy - За формат A4 -
Химикалка Staedtler Ball 432 -
Щипка за пари Donau - С дължина 32, 41 или 51 mm -