Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Геймърски монитори    Монитор LG 45GX950A-B - 44.5", OLED, 330 Hz, 21:9, 5120 x 1440, 0.03 ms, 2 x HDMI, DisplayPort, USB-C, AMD FreeSync Premium
Начало   Офис    ...    ...    Геймърски монитори
Монитор LG 45GX950A-B
44.5", OLED, 330 Hz, 21:9, 5120 x 1440, 0.03 ms, 2 x HDMI, DisplayPort, USB-C, AMD FreeSync Premium
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
Още снимки на този продукт
Детайли
Извивка
Детайли
Още снимки на този продукт
Извивка
Монитор LG 45GX950A-B
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
Описание
45GX950A-B от LG е премиум ултраширок OLED монитор с диагонал 45" и резолюция 5120 x 2160 (т.нар. 5K2K), създаден да предложи изключително качество на образа, огромно работно/гейминг пространство и максимална гъвкавост, както за игри и мултимедия, така и за продуктивна работа, графична обработка и видео. OLED панелът предоставя дълбоки черни, силен контраст и наситени цветове с покритие около 98.5% от DCI-P3, което гарантира реалистична картина. Извитият 800R дисплей и широкият формат 21:9 придават усещане за потапяне, удобно за мултитаскинг или имерсивни игри. Мониторът поддържа високоскоростни режими благодарение на Dual-Mode: стандартна резолюция 5K2K при честота 165 Hz за максимална резолюция и детайлност, както и WFHD (2560 x 1080) режим с 330 Hz - полезен при динамични игри, където предимството е скоростта на кадрите и бързата реакция. Времето за реакция е едва 0.03 ms (GtG), което минимизира размазването при движение и звучи отлично за FPS, шутъри и игри с бърз ритъм. Мониторът е съвместим с адаптивни технологии за синхронизация като NVIDIA G-SYNC и AMD FreeSync Premium Pro, което елиминира накъсването на изображението и артефактите при високи кадрови честоти. Възползвайки се от OLED предимствата - почти неограничен контраст, истински 10 bit цветове и живо възпроизвеждане на детайли - 45GX950A-B е подходящ и за графична работа, видео, дизайн и цветово чувствителни задачи. Големият работен плот (5K2K + 21:9) е удобен за мултитаскинг: няколко прозореца, редактиране на видео, графика, кодиране - всичко това става удобно и ефективно. Мониторът предлага богата свързаност: DisplayPort 2.1, 2 x HDMI 2.1 порта, USB-C с Power Delivery (до 90 W), USB-A портове и аудио изход, което го прави подходящ за свързване към настолен компютър, лаптоп, конзола или периферия. Стойката е стабилна и регулируема - позволява наклон, височина и позициониране според нуждите. Съчетавайки мощност, резолюция, гъвкавост и OLED качество, LG 45GX950A-B е сред водещите ултрашироки монитори на пазара - подходящ както за геймъри, така и за професионалисти, дизайнери и всеки, който търси максимално широко и детайлно екранно пространство.
Характеристики:
  • 45" 5K2K OLED дисплей (5120 x 2160)
  • Dual-Mode: WUHD 165 Hz, WFHD 330 Hz
  • 0.03 ms (GtG) време за реакция
  • DisplayPort 2.1 и USB-C с Power Delivery 90 W
  • NVIDIA G-SYNC Compatible / VESA Certified AdaptiveSync / AMD FreeSync Premium Pro
  • DisplayHDR True Black 400 и DCI-P3 98.5%
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Спецификация
Вид на панела44.5" OLED
Формат16:9
Резолюция5120 x 2160
ЯркостТипична: 275 cd/m2
Минимална: 250 cd/m2
Време за реакция0.03 ms (GtG)
Цветова гамаDCI-P3 98.5% (CIE1976)
Специални технологииBlack Stabilizer
PIP
Rich Bass
Dual Control
Режим на четене
NVIDIA G-Sync
Crosshair
Интелигентно пестене на енергия
Фабрично калибриран цвят
Хардуерно калибриране
Цветна слабост
VRR
DAS
FPS брояч
Потребителски клавиш
Автоматичен вход
Портове2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x USB-C
Вградени говорители2 x 10 W
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Регулиране на височина110 mm
Енергиен класF
VESA размер100 x 100 mm