| Каталожен номер | DCE089D1G18-QW | |
| EAN | 5054905288563 | |
| Категории | ||
| Материал | Пластмаса и метал | |
| Тегло с опаковката | 5.000 kg | |
Линеен лазерен нивелир DeWalt DCE089D1G18С обхват 35 m и аксесоари Доставка:
Основни параметри:
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение | 18 V |
| Диапазон на видимост | 35 m |
| Диапазон на видимост с приемник | 50 m |
| Капацитет на батерията | 2 Ah |
| Диапазон на самонивелиране | ± 4° |
| Точност на нивелиране | ± 0.3 mm/m |
| Резба за статив | 1/4" и 5/8" |
| Степен на защита | IP54 |
Дигитален лазерен магнитен нивелир Bosch GIM 60 L С дължина 600 mm и калъф Bosch |
Линеен лазерен нивелир DeWalt DW088CG С обхват 20 m и куфар |
Линеен лазерен нивелир DeWalt DW0811 С обхват 30 m и аксесоари |
Дигитален лазерен магнитен нивелир Bosch GIM 60 L С дължина 600 mm и калъф |