Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Лаптопи    Лаптопи без ОС    Лаптоп Acer Nitro V 16 ANV16-71-71N0 - Intel Core i7-14650HX 3.7 GHz, 16" IPS 1920 x 1200, 165 Hz, 16 GB RAM DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX 4060, No OS
Начало   Офис    ...    ...    Лаптопи без ОС
Лаптоп Acer Nitro V 16 ANV16-71-71N0
Intel Core i7-14650HX 3.7 GHz, 16" IPS 1920 x 1200, 165 Hz, 16 GB RAM DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX 4060, No OS
Поръчай през телефона си сега.
Лесно е!
Внимание!
Продуктът е спрян от продажба в store.bg и не се очакват нови наличности в близко бъдеще.
 Доставка:
В момента този продукт не може да бъде доставен.
 Основни параметри:
Продукт#763-003-708
Наличност
Гаранция на продукта2 години
МаркаAcer
Категории
Размери36.1 / 27.8 / 2.5 cm
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Страничен изглед
Клавиатура
Страничен изглед
Задна страна
Още снимки на този продукт
Клавиатура
Задна страна
Внимание!
 Доставка:
 Основни параметри:
Продукт#763-003-708
Наличност
Гаранция на продукта2 години
МаркаAcer
Категории
Размери36.1 / 27.8 / 2.5 cm
Описание
ANV16-71-71N0 от серията Nitro на Acer е геймърски лаптоп, предназначен за потребители, които търсят отлична гейминг производителност и изживяване на широк екран. Притежава комбинирана мощност от Intel Core i7-14650HX процесор и NVIDIA GeForce RTX 4060 видеокарта, които предоставят гъвкавост за безпроблемно извършване на много задачи едновременно. Иновативната архитектура на процесора съчетава правилното ядро с правилното работно натоварване, така че изпълняващите се на заден план задачи няма да прекъсват играта ви, давайки свободата да чатите, сърфирате, редактирате, записвате и играете, без да пропускате и секунда от действието. 16" Full HD IPS дисплей с висока резолюция и 165 Hz честота на опресняване предоставя ясни изображения и отлична бързина. Клавиатурата е с подсветка, която не само подобрява визуалния аспект, но и предоставя удобство при игри в тъмни условия. Системата за охлаждане, поддържа температурата на лаптопа на оптимални нива, осигурявайки стабилна производителност при продължителна употреба. Широката гама от вградени портове, включително USB-C, HDMI и RJ45, осигуряват свързване с различни периферни устройства.
Acer Nitro V 16 ANV16-71-71N0
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Спецификация
Главна информация
СерияNitro V 16
МоделANV16-71-71N0
Процесор
Марка на процесораIntel
Поколение13th Gen
МоделIntel Core i7-14650HX
Честота на процесора3.70 GHz до 5.20 GHz
Брой ядра16
Кеш (cache)30 MB
Оперативна памет (RAM)
Памет типDDR5
Форм-факторSO-DIMM
Инсталирана памет16 GB
Честота на инсталирана памет5600 MHz
Свободни слотове1
Максимална поддържана паметДо 32 GB
Графики (GPU)
Тип графична картаОтделна (допълнителен процесор за графична обработка)
МаркаNVIDIA
СерияNVIDIA GeForce RTX 40 series
МоделNVIDIA GeForce RTX 4060
Размер на видео паметта8 GB
Тип видео паметGDDR6
Дисплей
Дисплей типIPS
Размер на екрана16" (40.64 cm)
Максимална резолюция1920 x 1200
Честота на опресняване165 Hz
Съхранение
SSD (Solid State Drive)1 TB M.2 PCIe 4.0 NVMe
Брой SSD слотове1 x М.2 PCIe Gen4
Четец на картиНе
Комуникация
Локална мрежа (LAN)IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Безжична мрежаWi-Fi 6
BluetoothДа, версия 5.1
Мултимедия
ЗвукВградени говорители
Вграден микрофон
DTS X Ultra Audio
Acer TrueHarmony
Уеб камера720p
Портове
USB1 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-A 3.2
1 x USB-C
HDMIДа
DisplayPortНе
Thunderbolt 4 / USB 4Не
Ethernet (RJ45) портДа
Аудио1 x комбиниран жак за слушалки / микрофон
Операционна система и софтуери
Windows OSНе
Допълнителен софтуерНе
Батерия и захранване
Капацитет на батерията57 Wh
Тип на батериятаВградена
Брой клетки4
ЗарежданеЗахранващ адаптер
Мощност на адаптера135 W