Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Лаптопи    Лаптопи без ОС    Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE - Intel Core i9-13900H 4.1 GHz, 16" IPS 1920 x 1200, 120 Hz, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, No OS
Начало   Офис    ...    ...    Лаптопи без ОС
Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE
Intel Core i9-13900H 4.1 GHz, 16" IPS 1920 x 1200, 120 Hz, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, No OS
Времето за доставка е възможно да бъде по-дълго от обичайното!
 Основни параметри:
Продукт#782-527-038
НаличностДоставка при заявка
Гаранция на продукта2 години
МаркаAcer
EAN4711474823069
Категории
Размери35.7 / 25.3 / 1.8 cm
Тегло2.700 kg
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Детайли
Клавиатура
Детайли
Страничен изглед
Още снимки на този продукт
Клавиатура
Страничен изглед
 Основни параметри:
НаличностДоставка при заявка
Гаранция на продукта2 години
МаркаAcer
EAN4711474823069
Категории
Размери35.7 / 25.3 / 1.8 cm
Тегло2.700 kg
Описание
Aspire Go 16 AG16-71P-90BE от Acer е модерен и стилен 16" лаптоп, създаден да комбинира висока производителност, плавна работа и голям екран в тънко и леко шаси. Той разчита на мощния Intel Core i9-13900H, който с хибридната си архитектура (6 Performance + 8 Efficient ядра и 20 нишки) достига до 5.4 GHz, осигурявайки бърза реакция при многозадачност, офис работа, обработка на данни и леки творчески задачи. Оборудван е с 32 GB DDR5 RAM в конфигурация 2 x 16 GB, работеща на висока честота, което гарантира плавна работа дори при тежки натоварвания. Пространството за съхранение е поверено на 1 TB PCIe Gen4 NVMe SSD, който осигурява бързо стартиране на системата, мигновено зареждане на програми и достатъчно място за файлове и проекти. Лаптопът предлага впечатляващ 16-инчов IPS дисплей Acer ComfyView с WUXGA резолюция (1920×1200), съотношение 16:10 и 120 Hz опресняване, което осигурява по-плавно движение на картината и по-голяма работна площ. Антиотражателното покритие допринася за комфортна работа дори при ярко осветление. Графичната подсистема разчита на Intel Iris Xe Graphics, подходяща за ежедневни задачи, мултимедия и лека креативна работа. Въпреки фокуса върху продуктивността и мобилността, лаптопът остава лек - само 1.65 kg, и тънък - 17.9 mm, което го прави удобен за ежедневно носене. От страна на свързаността устройството предлага Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, 2 x USB-C Gen 2 порта, 2 x USB-A Gen 1, HDMI 2.1 и комбиниран 3.5 mm аудио жак. Поддръжката на DisplayPort през USB-C дава възможност за свързване на външни монитори.
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Остайница - Рене Карабаш
Спецификация
Главна информация
СерияAspire Go 16
МоделAG16-71P-90BE
Процесор
Марка на процесораIntel
СерияCore i9
МоделIntel Core i9-13900H
Честота на процесорадо 5.4 GHz
Кеш (cache)24 MB
Оперативна памет (RAM)
Памет типDDR5
Форм-факторSO-DIMM
Инсталирана памет32 GB (2 x 16 GB)
Максимална поддържана памет32 GB
Графики (GPU)
Тип графична картаIntegrated
МаркаIntel
МоделIntel Iris Xe Graphics
Памет на видеокартатаСподелена
Дисплей
Дисплей типAnti-Glare (ComfyView)
Размер на екрана16" (40.46 cm)
Максимална резолюция1920 x 1200
Честота на опресняване120 Hz
МатрицаIPS
Съхранение
SSD (Solid State Drive)1 TB PCIe Gen4 NVMe
Брой M.2 слотове2 x M.2 PCIe Gen4x4
Комуникация
Безжична мрежаWi-Fi 6 (802.11ax)
BluetoothДа, версия 5.1
Мрежа (LAN)Не
Мултимедия
ЗвукAcer Purified, 2 x вградени стерео високоговорителя
Уеб камераFHD (1080p)
Микрофон2 x вградени микрофона
Портове
USB2 x USB-C 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
HDMI1 x HDMI 2.1
DisplayPortПрез USB-C
Ethernet (RJ45)Не
Аудио1 x 3.5 mm комбиниран жак за слушалки/микрофон
Четец за картиНе
Операционна система и софтуери
Windows OSНе
Допълнителен софтуерНе
Батерия и захранване
Капацитет на батерията53 Wh
Тип на батериятаLi-Ion
Зареждане65 W USB-C адаптер
Издръжливост на батериятадо 6 h
Общи характеристики
Подсветка на клавиатуратаДа
КлавиатураAcer FineTip (US International)
КирилизацияБез кирилизация на клавиатурата
СигурностTPM (firmware)
Kensington Lock
Четец на пръстов отпечатъкНе
ЦвятPure Silver
Размери35.7 / 25.3 / 1.8 mm