Начало   Батерии    Батерии и зарядни за инструменти    Батерии и зарядни за HiKOKI (Hitachi)    Зарядно устройство HiKOKI (Hitachi) UC18YGL2 - За батерии 7.2 - 18 V
Начало   Батерии    ...    Батерии и зарядни за HiKOKI (Hitachi)
Зарядно устройство HiKOKI (Hitachi) UC18YGL2
За батерии 7.2 - 18 V
Зарядно устройство HiKOKI (Hitachi) UC18YGL2 - За батерии 7.2 - 18 V - продукт
Гаранция на продукта1 година
ПроизводителHiKOKI (Hitachi)
Официален сайт на HiKOKI (Hitachi)www.hikoki-powertools.com »
Категории
Тегло с опаковката0.600 kg
Каталожен номерUC18YGL2-W0
EAN4966376318407
Още снимки на този продукт
Опаковка
Още снимки на този продукт
За батерии 7.2 - 18 V
Гаранция на продукта1 година
Категории
Тегло с опаковката0.600 kg
Каталожен номерUC18YGL2-W0
EAN4966376318407
Описание
Зарядното устройство UC18YGL2 на HiKOKI (Hitachi) е подходящо за зареждане на 7.2 - 18 V Li-Ion, Ni-Cd и Ni-MH батерии. Устройството отчита състоянието на всяка клетка и избира подходящ ток, напрежение и температура.
Характеристики:
  • захранващо напрежение - 230 V, 50 Hz
  • напрежение на зареждане - 18 V
  • максимален ток на зареждане - 2 A