Начало   Офис    ...    Суичове
Суич Lanberg RSFE-4P-2FE-60
4 x 100Base-T, 2 x 100Base-TX, 1.2 Gbps
Суич Lanberg RSFE-4P-2FE-60 - 4 x 100Base-T, 2 x 100Base-TX, 1.2 Gbps -
Гаранция на продукта2 години
МаркаLanberg
EAN5901969428797
Категории
МатериалМетал
Размери20 / 11.8 / 4.45 cm
Тегло1.000 kg
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Детайли
Още снимки на този продукт
Суич Lanberg RSFE-4P-2FE-60
Гаранция на продукта2 години
МаркаLanberg
EAN5901969428797
Категории
МатериалМетал
Размери20 / 11.8 / 4.45 cm
Тегло1.000 kg
Описание
Lanberg RSFE-4P-2FE-60 е компактен неуправляем PoE+ комутатор, създаден за малки мрежови инсталации, където е необходимо едновременно предаване на данни и захранване на устройства. Със своя малък форм-фактор, гъвкав монтаж и лесна употреба, моделът е практично решение за базови приложения като видеонаблюдение и малки офис мрежи. Комутаторът разполага с 4 x 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE+ порта, които позволяват захранване на устройства като IP камери, безжични точки за достъп и VoIP телефони чрез един Ethernet кабел. Всеки порт поддържа до 30 W, а общият PoE бюджет е 60W, което го прави подходящ за малък брой устройства. Допълнително са налични 2 x 10/100 Mbps uplink порта за връзка към рутер или основен суич. Lanberg RSFE-4P-2FE-60 е идеален избор за малки системи за видеонаблюдение, домашни инсталации, малки офиси и търговски обекти, където се търси лесна инсталация и централизирано захранване. Fast Ethernet скоростите са напълно достатъчни за IP камери и базови мрежови приложения.
Характеристики:
  • 4 x PoE+ Fast Ethernet порта - захранване и пренос на данни към крайни устройства по IEEE 802.3af (15W) и IEEE 802.3at (30W) стандарти
  • 60 W реален PoE бюджет - едновременно захранване на до 4 устройства по 802.3af (макс. 15W) или до 2 устройства по 802.3at (макс. 30 W)
  • 4 kV защита от токови удари на всички портове - интегрирана защитна верига срещу пренапрежения по мрежови и захранващи кабели за безопасна работа на устройствата
  • монтажни уши за 10" и 19" шкафове - включен комплект за монтаж в шкафове от двата стандартни размера с необходимите винтове за лесна инсталация
Слънцезащитна козметика Sun Like
Спецификация
Главна информация
ТипUnmanaged суич
Размер10" / 19", 1U
Степен на защитаIP20
Портове
Общ брой портове6
Основни портове4 x 100BASE-T (RJ45)
Uplink портове2 x 100BASE-TX (RJ45)
PoE (Power over Ethernet)Да (4 x PoE/PoE+ порта)
PoE стандартиIEEE 802.3af (PoE)
IEEE 802.3at (PoE+)
PoE бюджет60 W
Максимална мощност на порт30 W
Производителност
Капацитет на превключване1.2 Gbps
MAC адрес таблица1K записи
Буфер0.4 Mbit
Максимална скорост100 Mbps
Управление и Функционалност
УправлениеUnmanaged (Plug & Play)
ФункцииExtend Mode
Intelligent PoE Port Disconnection
Flow Control
Мрежови стандарти и QoS
L2 стандартиIEEE 802.3i (10Base-T)
IEEE 802.3u (100Base-TX)
IEEE 802.3af (PoE)
IEEE 802.3at (PoE+)
IEEE 802.3x (Flow Control)
Сигурност
Защита от пренапрежение4 kV
Батерия и захранване
Захранване100 - 240 VAC
Максимална консумация65 W (PoE бюджет: 60 W)
Общи характеристики
ОхлажданеПасивно (вентилационни отвори)
МонтажRack (10" / 19", 1U)
ИндикацияLED
Работна температура5 - 55°C
Работна влажност0 - 85%