Начало   Офис    ...    Суичове
Суич Lanberg RSFE-8P-2GE-120
8 x 100Base-T PoE+, 2 x 1000Base-T, 5.6 Gbps
Суич Lanberg RSFE-8P-2GE-120 - 8 x 100Base-T PoE+, 2 x 1000Base-T, 5.6 Gbps -
Гаранция на продукта2 години
МаркаLanberg
EAN5901969428803
Категории
Размери11.8 / 20 / 4.45 cm
Тегло1.200 kg
БрошураБрошура RSFE-8P-2GE-120
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Детайли
Още снимки на този продукт
Суич Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Гаранция на продукта2 години
МаркаLanberg
EAN5901969428803
Категории
Размери11.8 / 20 / 4.45 cm
Тегло1.200 kg
БрошураБрошура RSFE-8P-2GE-120
Описание
Lanberg RSFE-8P-2GE-120 е компактен и надежден неуправляем PoE+ комутатор, създаден за малки мрежови инсталации, където се изисква едновременно предаване на данни и захранване на устройства. Със своя оптимизиран PoE бюджет и гъвкава свързаност, моделът е практично решение за видеонаблюдение, безжични мрежи и малки офис среди. Комутаторът разполага с 8 x 10/100 Mbps Fast Ethernet PoE+ порта, които позволяват захранване на устройства като IP камери, точки за достъп и VoIP телефони чрез един Ethernet кабел. Всеки порт поддържа до 30 W, а общият PoE бюджет достига 120W, което е напълно достатъчно за типични малки инсталации. Допълнително са налични 2 x Gigabit RJ-45 uplink порта, които осигуряват бърза връзка към основната мрежа и предотвратяват натрупване на трафик. Lanberg RSFE-8P-2GE-120 е идеален избор за малки системи за видеонаблюдение, магазини, офиси и домашни мрежи, където е необходимо централизирано захранване и лесна инсталация. Fast Ethernet портовете са напълно достатъчни за IP камери и базови мрежови устройства, докато Gigabit uplink портовете осигуряват стабилна агрегация на трафика.
Характеристики:
  • 8 x PoE+ Fast Ethernet порта - захранване и пренос на данни към крайни устройства по IEEE 802.3af (15W) и IEEE 802.3at (30W) стандарти
  • 120 W реален PoE бюджет - едновременно захранване на до 8 устройства по 802.3af (макс. 15W) или до 4 устройства по 802.3at (макс. 30 W)
  • 4 kV защита от токови удари на всички портове - интегрирана защитна верига срещу пренапрежения по мрежови и захранващи кабели за безопасна работа на устройствата
  • монтажни уши за 10" и 19" шкафове - включен комплект за монтаж в шкафове от двата стандартни размера с необходимите винтове за лесна инсталация
Остайница - Рене Карабаш
Спецификация
Главна информация
ТипUnmanaged суич
Размер10" / 19", 1U
Степен на защитаIP20
Портове
Общ брой портове10
Основни портове8 x 100BASE-T (RJ45)
Uplink портове2 x 1000BASE-T (RJ45)
PoE (Power over Ethernet)Да (8 x PoE/PoE+ порта)
PoE стандартиIEEE 802.3af (PoE)
IEEE 802.3at (PoE+)
PoE бюджет120 W
Максимална мощност на порт30 W
Производителност
Капацитет на превключване5.6 Gbps
MAC адрес таблица2K записи
Буфер0.4 Mbit
Максимална скорост1 Gbps
Управление и Функционалност
УправлениеUnmanaged (Plug & Play)
ФункцииExtend Mode
Intelligent PoE Port Disconnection
Flow Control
Мрежови стандарти и QoS
L2 стандартиIEEE 802.3i (10Base-T)
IEEE 802.3u (100Base-TX)
IEEE 802.3ab (1000Base-T)
IEEE 802.3af (PoE)
IEEE 802.3at (PoE+)
IEEE 802.3x (Flow Control)
Сигурност
Защита от пренапрежение4 kV
Батерия и захранване
Захранване100–240 VAC
Максимална консумация126 W (PoE бюджет: 120 W)
Общи характеристики
ОхлажданеПасивно (вентилационни отвори)
МонтажRack (10" / 19", 1U)
МатериалМетал
ИндикацияLED
Работна температура5 - 55°C
Работна влажност0 - 85%