Начало   Офис    ...    Екрани и поставки за проектори
Електрически екран за проектор Optoma DE-1123EGA
265.6 x 166 cm, 16:10
Електрически екран за проектор Optoma DE-1123EGA - 265.6 x 166 cm, 16:10 -
Поръчай през телефона си сега.
Лесно е!
Цена за DE-1123EGA:  825.73 / 1614.99 лв.
Продукт#526-759-972
НаличностДа, на склад при доставчик - време за доставка 30 дни
Физически е наличен при доставчик на store.bg. Времето за обработка на заявките е 30 - работни дни.
Гаранция на продукта2 години
МаркаOptoma
Каталожен номерDE-1123EGA
Категории
Размери265.6 x 166 cm
Тегло16.00 kg
265.6 x 166 cm, 16:10
Гаранция на продукта2 години
МаркаOptoma
Каталожен номерDE-1123EGA
Категории
Размери265.6 x 166 cm
Тегло16.00 kg
Описание
Optoma DE-1123EGA е висококачествен моторизиран екран за проектор, предназначен за професионални презентации, конферентни зали, учебни среди и home cinema приложения. Благодарение на големия си диагонал и надеждната конструкция, моделът осигурява впечатляващо визуално изживяване с отлична картина и удобство при ежедневна употреба. Екранът е с 16:10 формат и 123" диагонал, което го прави подходящ за съвременни бизнес и мултимедийни проектори. Специалната Glass-fibre Matte White прожекционна повърхност осигурява равномерно разпределение на светлината, естествени цветове и добър контраст за ясна и детайлна картина. Optoma DE-1123EGA използва тих tubular motor механизъм, който гарантира плавно и стабилно разгъване и прибиране на екрана с ниско ниво на шум под 45 dB. Вградената система за управление включва IR дистанционно управление, 12V trigger, RS232 интерфейс и външен IR receiver, което позволява лесна интеграция в професионални AV системи и автоматизация на презентационни среди.
Характеристики:
  • Glass-fibre Matte White прожекционна повърхност
  • Viewing area: 265.6 x 166 cm
  • Gain 1.0
  • тих tubular motor механизъм
  • вградено IR дистанционно управление
  • поддръжка на 12V Trigger и RS232
  • монтаж на стена или таван
  • здрав алуминиев корпус
  • подходящ за офис, образование и home cinema
  • плавна и тиха работа
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Спецификация
Главна информация
МоделDE-1123EGA
ТипЕлектрически екран за проектор
СерияEGA Electric
Екран
Диагонал123 inch
Gain1.0
Черна рамка ляво/дясно50 mm
Черна рамка долу50 mm
Черна рамка горе300 mm
Функции
МоторTubular motor
Ниво на шум< 45 dB
Вградено IR управлениеДа
12V TriggerДа