Електрически екран за проектор Optoma DE-1109EGA
234 x 146.3 cm, 16:10
Електрически екран за проектор Optoma DE-1109EGA - 234 x 146.3 cm, 16:10 -
НаличностДа, на склад при доставчик - време за доставка 30 дни
Физически е наличен при доставчик на store.bg. Времето за обработка на заявките е 30 - работни дни.
Гаранция на продукта2 години
МаркаOptoma
Каталожен номерDE-1109EGA
Категории
Размери234 x 146.3 cm
Тегло16.00 kg
234 x 146.3 cm, 16:10
Гаранция на продукта2 години
МаркаOptoma
Каталожен номерDE-1109EGA
Категории
Размери234 x 146.3 cm
Тегло16.00 kg
Описание
Optoma DE-1109EGA е висококачествен електрически екран за проектор, създаден за професионални презентации, конферентни зали, образователни среди и home cinema приложения. Моделът предлага голяма прожекционна площ, надежден моторизиран механизъм и висококачествена прожекционна повърхност за отлично визуално изживяване. Екранът е с 16:10 формат и 109" диагонал, което го прави отличен избор за модерни бизнес проектори и мултимедийни системи. Специалната Glass-fibre Matte White повърхност осигурява равномерно отражение на светлината, добър контраст и ясна картина с естествени цветове. Optoma DE-1109EGA използва тих tubular motor механизъм, който гарантира плавно и надеждно разгъване и прибиране на екрана с ниско ниво на шум под 45 dB. Вградената система за управление включва IR дистанционно, 12 V trigger, RS232 интерфейс и външен IR receiver, което позволява лесна интеграция в професионални AV инсталации и автоматизирани системи.
Характеристики:
  • Gain: 1.0
  • тубуларен мотор за плавна и тиха работа
  • ниво на шум под 45 dB
  • вградено инфрачервено (IR) дистанционно управление
  • поддръжка на 12V trigger и RS232 управление
  • външен IR приемник
  • многофункционални монтажни скоби с хоризонтално регулиране
  • алуминиев корпус с повишена здравина
  • подходящ за стенен или таванен монтаж
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Спецификация
Главна информация
МоделDE-1109EGA
ТипЕлектрически екран за проектор
СерияEGA Electric
Екран
Диагонал109"
Материал на екранаGlass-fibre, matte white
Gain1.0
Черна рамка ляво/дясно47 mm
Черна рамка долу50 mm
Черна рамка горе300 mm
Функции
МоторTubular motor
Ниво на шум< 45 dB
12V TriggerДа