Електрически екран за проектор Optoma DE-9106EGA
234 x 132 cm, 16:9
Електрически екран за проектор Optoma DE-9106EGA - 234 x 132 cm, 16:9 -
Поръчай през телефона си сега.
Лесно е!
Цена за DE-9106EGA:  718.87 / 1405.99 лв.
Продукт#715-618-310
НаличностДа, на склад при доставчик - време за доставка 30 дни
Физически е наличен при доставчик на store.bg. Времето за обработка на заявките е 30 - работни дни.
Гаранция на продукта2 години
МаркаOptoma
Каталожен номерDE-9106EGA
Категории
Размери234 x 132 cm
Тегло16.00 kg
234 x 132 cm, 16:9
Гаранция на продукта2 години
МаркаOptoma
Каталожен номерDE-9106EGA
Категории
Размери234 x 132 cm
Тегло16.00 kg
Описание
Optoma DE-9106EGA е висококачествен моторизиран екран за проектор, създаден за професионални презентации, конферентни зали, учебни среди и home cinema приложения. Моделът комбинира голяма прожекционна площ, надеждна конструкция и модерни възможности за управление, осигурявайки отлично визуално изживяване и удобство при ежедневна употреба. Екранът е с 16:9 формат и 106" диагонал, което го прави отличен избор за филми, презентации и мултимедийно съдържание. Специалната Glass-fibre Matte White прожекционна повърхност осигурява равномерно отражение на светлината, добър контраст и ясна картина с естествени цветове. Optoma DE-9106EGA използва тих tubular motor механизъм, който гарантира плавно и стабилно разгъване и прибиране на екрана с ниско ниво на шум под 45 dB. Вградената система за управление включва IR дистанционно управление, 12V trigger, RS232 интерфейс и външен IR receiver, което позволява лесна интеграция в професионални AV системи и автоматизация.
Характеристики:
  • 16:9 формат
  • Glass-fibre Matte White прожекционна повърхност
  • Viewing area: 2340 x 1320 mm
  • Gain 1.0
  • Тих tubular motor механизъм
  • вградено IR дистанционно управление
  • поддръжка на 12V Trigger и RS232
  • монтаж на стена или таван
  • здрав алуминиев корпус
  • подходящ за офис, образование и home cinema
  • плавна и надеждна работа
Всичко за първокласника
Спецификация
Главна информация
МоделDE-9106EGA
ТипЕлектрически екран за проектор
Формат16:9
Екран
Диагонал106"
Тип екранElectric
МатериалGlassfiber Matte White
Gain1.0
Черни рамки
Лява/дясна50 mm
Долна55 mm
Горна300 mm
Размери и тегло
Размер259 / 10.8 / 11.3 cm
Тегло нето14.2 kg
Тегло бруто19.1 kg
Характеристики
Тип монтажСтенен / таванен
Моторизирано управлениеДа
Вградено IR дистанционноДа
12 V TriggerДа