Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Монитори за ежедневна употреба    Монитор Philips 24E1N1200A - 23.8", IPS, 120 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 1 ms, HDMI, DisplayPort, VGA, Adaptive-Sync
Начало   Офис    ...    ...    Монитори за ежедневна употреба
Монитор Philips 24E1N1200A
23.8", IPS, 120 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 1 ms, HDMI, DisplayPort, VGA, Adaptive-Sync
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
EAN8721038000436
Категории
Размери54.2 / 47.7 / 18 cm
Тегло4.700 kg
ДокументЕнергиен клас
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Детайли
Задна страна
Детайли
Странична визия
Още снимки на този продукт
Задна страна
Странична визия
Монитор Philips 24E1N1200A
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
EAN8721038000436
Категории
Размери54.2 / 47.7 / 18 cm
Тегло4.700 kg
ДокументЕнергиен клас
Описание
24E1N1200A от Philips е отлично предложение за всеки, който търси високо качество на изображението, удобство и гъвкавост в един компактен и стилен дизайн. С размер на екрана от 23.8" и Full HD резолюция (1920 x 1080), той предлага ясна и детайлна картина, която е идеална за разнообразни ежедневни задачи, включително работа, учене и забавление. Мониторът се отличава с IPS технологията на дисплея, която осигурява широк ъгъл на видимост до 178° както по хоризонтал, така и по вертикал. Той поддържа 120 Hz честота на опресняване, което предлага по-гладко визуално изживяване, намалявайки размазването на картината при движение и подобрявайки комфорта при гледане на по-динамично съдържание. Разполага и с множество допълнителни функции, включително технологията за намаляване на синята светлина LowBlue Mode и технология против трептене (Flicker-Free), които предпазват очите и намаляват умората при продължителна употреба. Philips 24E1N1200A съчетава висококачествена картина, удобни функции за свързване и ергономичен комфорт, което го прави отличен избор за потребители, търсещи надежден и функционален монитор за ежедневна употреба.
Koninklijke Philips N.V.
Netherlands
Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam
info.ips@philips.com
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Philips 24E1N1200A
Слънцезащитна козметика Sun Like
Спецификация
Размер на екрана23.8" (60.45 cm)
Вид на екранаFlat
Формат на картината16:9
ТехнологияWLED
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Резолюция1920 x 1080
Активна площ на дисплея527.04 x 296.46 mm
Разстояние между точките0.2745 x 0.2745 mm
Цветова гамаAdobe RGB: 80.75%
DCI-P3: 79.98%
sRGB: 105.92%
NTSC 93.35%
Цветове на дисплея16.7 милиона цвята
Време за реакция4 ms
Честота на опресняване120 Hz
Плътност на пикселите92.56 PPI
Яркост300 cd/m2
Динамичен контрастMega Infinity DCR
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
Вградени говорители2 x 2 W
Портове2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x VGA
Наклон-5° ~ 20°
Енергиен класЕ
VESA размер100 x 100 mm