Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Монитори за ежедневна употреба    Монитор Philips 27E1N1200A - 27", IPS, 120 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 1 ms, HDMI, DisplayPort, VGA
Начало   Офис    ...    ...    Монитори за ежедневна употреба
Монитор Philips 27E1N1200A
27", IPS, 120 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 1 ms, HDMI, DisplayPort, VGA
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
EAN8721038000337
Категории
Размери61.7 / 45.7 / 21.1 cm
Тегло6.600 kg
ДокументДекларация за съответствие
ДокументЕнергиен клас
Още снимки на този продукт
Детайли
Задна страна
Детайли
Страничен изглед
Още снимки на този продукт
Задна страна
Страничен изглед
Монитор Philips 27E1N1200A
Гаранция на продукта3 години
МаркаPhilips
EAN8721038000337
Категории
Размери61.7 / 45.7 / 21.1 cm
Тегло6.600 kg
ДокументЕнергиен клас
Описание
Мониторът 27E1N1200A от Philips е 27" Full HD LCD дисплей, който съчетава стилен дизайн с висока функционалност за работа и забавление. Дисплеят е с IPS технология, осигуряваща широки зрителни ъгли от 178° и точност на цветовете, което го прави подходящ за работа с графика, мултимедия и ежедневни задачи. Резолюцията е 1920 x 1080 пиксела с честота на опресняване 120 Hz, а времето за реакция е 1 ms MPRT, което осигурява плавни визуализации и е подходящо за гейминг. Яркостта на панела е 300 нита, контрастното съотношение е 1500:1, а цветовото покритие достига 104% sRGB, 81% Adobe RGB и 79% DCI-P3. Мониторът включва технологии като SmartContrast за подобряване на детайлите в тъмните сцени, SoftBlue за намаляване на синята светлина, Flicker-Free и LowBlue режим за защита на очите при продължителна работа. Свързаността се осигурява чрез VGA, HDMI 1.4 и DisplayPort 1.2, както и аудио вход и изход. Вградени са 2 високоговорителя по 2W. Стойката позволява накланяне от -5° до +20°, а мониторът поддържа VESA монтаж 100 x 100 mm. Philips 27E1N1200A е отличен избор за потребители, които търсят комбинация от качество на картината, плавно движение на изображението, защита на очите и стилен дизайн, подходящ за работа, обучение и забавление.
Продуктът притежава сертификат TÜV за безопасност и качество.
Koninklijke Philips N.V.
Netherlands
Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam
info.ips@philips.com
Ключове, контакти и предпазители Schneider Electric
Philips 27E1N1200A
Крушки и осветителни тела LEDVANCE
Спецификация
Размер на екрана27" (68.6 cm)
Тип панелIPS LED
Разделителна способност1920 x 1080 (Full HD)
Съотношение на страните16:9
Плътност на пикселите81.59 PPI
Стъпка на пикселите0.3114 x 0.3114 mm
Яркост300 cd/m2
SmartContrastMega Infinity DCR
Цветове на дисплея16.7 милиона цвята
Цветова гамаAdobe RGB 81.15%
DCI-P3 79.86
sRGB 104.02%
NTSC 91.27%
Време за реакция (MPRT)1 ms
Честота на опресняване120 Hz
ПокритиеАнтибликово, 3H, матово 25%
Специални технологииSmartImage
SmartContrast
LowBlue Mode
SoftBlue технология
Flicker-Free
EasyRead
Adaptive Sync
Наклон-5° ~ 20°
Енергиен класЕ
VESA размер100 x 100 mm