Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Геймърски монитори    Монитор AOC 25G3ZM/BK - 24.5", VA, 240 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 1 ms, HDMI, DisplayPort, Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium
Начало   Офис    ...    ...    Геймърски монитори
Монитор AOC 25G3ZM/BK
24.5", VA, 240 Hz, 16:9, 1920 x 1080, 1 ms, HDMI, DisplayPort, Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium
Гаранция на продукта3 години
МаркаAOC
EAN4038986140911
Категории
Размери37.8 - 50.3 / 55.7 / 25.9 cm
Тегло7.000 kg
БрошураБрошура
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Детайли
Портове
Страничен изглед
Задна страна
Още снимки на този продукт
Детайли
Портове
Страничен изглед
Задна страна
Монитор AOC 25G3ZM/BK
Гаранция на продукта3 години
МаркаAOC
EAN4038986140911
Категории
Тегло7.000 kg
БрошураБрошура
Описание
AOC 25G3ZM/BK е 24.5" гейминг монитор, предназначен за тези, които търсят плавна картина по време на игри. Той разполага с Full HD резолюция (1920 x 1080), осигуряваща ясни и детайлни изображения. Впечатляващата честота на опресняване 240 Hz и времето за реакция 1ms гарантират минимално размазване на движението и добро игрово изживяване. Мониторът използва VA панел, който предоставя добър контраст и наситени цветове, подходящи както за гейминг, така и за гледане на мултимедия. Той включва режими за защита на очите, а именно Low Blue Light и Flicker-Free, които намаляват напрежението при продължително използване.
Ключове, контакти и предпазители Schneider Electric
Спецификация
Размер на екрана24.5" (62.23 cm)
Вид на екранаFlat
РамкаFrameless
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Тип на повърхносттаAnti-Glare
Технология на динамично опресняванеAdaptive-Sync
AMD FreeSync Premium
Резолюция1920 x 1080
Време за реакция1 ms
Честота на опресняванеЧрез DisplayPort: 240 Hz
Чрез HDMI: 240 Hz
Яркост300 cd/m2
Цветове на дисплея16.7 M
Low Blue LightДа
Flicker FreeДа
Цветово пространство (%)sRGB CIE 1931: 100
DCI-P3 CIE 1976: 92
Гейминг стилShooters
MMORPG
Action
eSports
FPS (eSports)
Beat'm up
Гейминг режимиRTS
FPS
Racing
Gamer 1
Gamer 2
Off
Контрол на сенкитеДа
Намаляване на замъгляването при движениеДа
Прицел / Точка за насочванеДа
Портове2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.2
1 x 3.5 mm жак
Наклон-5° ~ +23°
Регулиране на височина130 mm
VESA размер100 x 100 mm
ЗаключванеKensington Lock
Консумация на енергияТипична: 25 W
В режим на готовност: 0.3 W
При изключено състояние: 0.3 W
Клас на енергийна ефективностE
Входящо напрежение и честота100 ~ 240 V, 50 / 60 Hz