Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Телевизори    Телевизор LG 32LQ63006LA - 32" LCD Full HD 1920 x 1080, Smart TV, HDR10 Pro, 2 x HDMI, Ethernet, USB, Bluetooth, Wi-Fi
Начало   Офис    ...    Телевизори
Телевизор LG 32LQ63006LA
32" LCD Full HD 1920 x 1080, Smart TV, HDR10 Pro, 2 x HDMI, Ethernet, USB, Bluetooth, Wi-Fi
Гаранция на продукта2 години
МаркаLG
EAN8806091636959
Категории
Размери73.6 / 46.4 / 18 cm
Тегло6.000 kg
ДокументРъководство за потребителя
ДокументДекларация за съответствие
Още снимки на този продукт
Детайли
Страничен поглед
Още снимки на този продукт
Детайли
Страничен поглед
Телевизор LG 32LQ63006LA
Гаранция на продукта2 години
МаркаLG
EAN8806091636959
Категории
Размери73.6 / 46.4 / 18 cm
Тегло6.000 kg
Описание
Остайница - Рене Карабаш
Спецификация
Размер на екрана32"
Вид на екранаFlat
ТехнологияLCD
Резолюция1920 x 1080
Честота на опресняване60 Hz
Тип на подсветкатаDirect LED
Високо динамичен обхватActive HDR
HDR10 Pro
HLGДа
Wide Color GamutHe
ULTRA LuminanceДа
Процесорα5 Gen5 AI Processor
UpscalerFull HD upscaler
Приемане на цифрова телевизия (ефирна, кабелна и сателитна)DVB-T2/C/S2
CI+CI+2.0/CI+1.4
Audio Output10 W
Система високоговорители2.0ch
Clear Voice ProДа
Magic Sound TuningДа (съвместимо с MR22 дистанционно)
Операционна система (OS)webOS Smart TV
Гласово търсенеДа (с MR22 дистанционно)
Magic ExplorerДа
Quick AccessДа
Internet BrowserДа
Airplay (Apple to TV)Да
MiracastДа
DLNAДа
Simplink (HDMI CEC)Да
Time ShiftДа
ТВ записДа
Netflix съвместимостДа
Amazon съвместимостДа
Mobile app (LG ThinQ)Да
E-ManualДа
EPGДа
СубтитриДа
ULTRA HD TV приеманеНе
Портове2 x HDMI
1 x USB
1 x LAN
1 x CI слот
1 x RF Input
1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out)
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 2)
Wi-FiДа (802.11ac)
Bluetooth SupportДа, версия 5.0
Енергиен класF
ЗахранванеAC 100 ~ 240 V, 50 - 60 Hz
VESA стандарт200 x 200 mm