Начало   Офис    Компютри, периферия и аксесоари    Монитори    Геймърски монитори    Монитор LG 45GX900A-B - 44.5", OLED, 240 Hz, 21:9, 3440 x 1440, 0.03 ms, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
Начало   Офис    ...    ...    Геймърски монитори
Монитор LG 45GX900A-B
44.5", OLED, 240 Hz, 21:9, 3440 x 1440, 0.03 ms, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
Още снимки на този продукт
Детайли
Страничен изглед
Детайли
Още снимки на този продукт
Страничен изглед
Монитор LG 45GX900A-B
Гаранция на продукта3 години
МаркаLG
Описание
45GX900A-B от LG е впечатляващ 45" ултраширок гейминг монитор с формат 21:9 и резолюция WQHD (3440 x 1440), който педлага на потребителя истинско поглъщане в играта със своята извивка (800R) и голям диагонал. Панелът е OLED тип, с време за реакция само 0.03 ms (GtG) и честота на опресняване до 240 Hz, което позволява плавна и почти незабавна визуална реакция на екранните събития. Мониторът поддържа адаптивна синхронизация - NVIDIA G-SYNC и AMD FreeSync Premium Pro – за намаляване на насичането и накъсването на изображението. Дисплеят осигурява впечатляващо качество на картината: 98,5% покритие на цветово пространство DCI-P3, сертифициран HDR режим DisplayHDR True Black 400, дълбоки черни тонове и висока контрастност благодарение на OLED технологията. Устройството идва и с висок клас интерфейси включително USB-C с поддръжка на захранване (Power Delivery), HDMI 2.1 и DisplayPort, което осигурява съвместимост с гейминг конзоли, компютри и други устройства. Дизайнът е ориентиран към геймъра - стойка тип "L" с модерна визия, минимални рамки около екрана и извивка, която допринася за усещане за обгръщаща среда. Мониторът е подходящ както за сериозна гейминг сесия, така и за мултимедийна употреба или продуктивна работа с широк прозоречен формат.
Характеристики:
  • 45" 21:9 екран е с 12% по-голям от 49" 31:9 дисплей
  • невероятна OLED скорост на игра до 240 Hz и време за реакция от 0.03 ms
  • безпроблемна синхронизация на кадрите с FreeSync Premium Pro и G-SYNC за игра без насичане.
  • стръмната и драматична 800R извивка на 45" UltraGear OLED ви обгръща в действието
  • свързване с конзола или компютър: HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 и USB-C
Ключове, контакти и предпазители Schneider Electric
Спецификация
Размер на екрана44.5"
Тип дисплейOLED
Честота на опресняване240 Hz
Резолюция3440 x 1440
Време за реакция0.03 ms (GtG)
Дълбочина на цвета1.07 милиард цвята
Съотношение на страните21:9
Яркост275 cd/m2
Цветова гамаDCI-P3 98.5% (CIE1976)
Разстояние между пикселите0.303 x 0.303 mm
Специални технологииRGB LED Lighting
Hexagon Lighting
Curvature 800R
AMD FreeSync Premium Pro
AMD FreeSync
DTS Headphone:X
VESA Adaptive Sync
Headphone 4-Pole (Sound+Mic)
LG Switch
Auto Input Switch
Black Stabilizer
Color Weakness Mode
Crosshair
Dynamic Action Sync
Factory Calibration
FPS Counter
HDR Effect
HDR10
NVIDIA G-Sync
PBP (Picture by Picture)
PIP (Picture in Picture)
Reader Mode
Smart Energy Saving
User Define Key
VESA DisplayHDR DisplayHDR TRUE BLACK 400
Портове1 X HDMI
1 x DisplayPort
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
Енергиен класF
VESA размер:100 x 100 mm